Wykaz regulaminów

Regulaminy obowiązujące w Zespole Szkół nr  10 im. Bolesława Chrobrego w Koszalinie

znajdują się do wglądu w sekretariacie szkoły.

1. Regulamin pracy Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława Chrobrego.
  2. Regulamin organizacyjny Zespołu Szkół nr 10 w Koszalinie.
  3. Regulamin kontroli zarządczej w Zespole Szkół nr 10 im. Bolesława Chrobrego.
  4. Regulamin - procedury określające tryb przyjmowania, rozpatrywania i załatwiania skarg i wniosków w Zespole Szkół nr 10 w Koszalinie.
  5. Regulamin wynagradzania pracowników niepedagogicznych Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława Chrobrego.
  6. Regulamin naboru na wolne stanowiska urzędnicze, w tym urzędnicze kierownicze, w Zespole Szkół nr 10 im. B.Chrobrego w Koszalinie.
  7. Regulamin służby przygotowawczej w Zespole Szkół nr 10 w Koszalinie.
  8. Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława Chrobrego.
  9. Regulamin Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława Chrobrego.
  10. Regulamin wycieczek szkolnych organizowanych w Zespole Szkół nr 10 im.Bolesława Chrobrego w Koszalinie.

Wytworzył:
Dyrektor Tomasz Lampkowski